جستجو و انتخاب کالا

 1. ابتدا مدل و سال ساخت خودروی مورد نظر خود را از منو “خودروها” انتخاب کنید و یا کالای مورد نظر خود را جستجو کنید.
 2. در این مرحله می توانید بر اساس اطلاعاتی که از کالای مورد نظر خود دارید از فیلترهای جستجو استفاده کنید و با محدود کردن لیست جستجو کالای مورد خود را بیابید.

 

افزودن به سبد کالا یا لیست استعلام

 1. پس از پیدا کردن کالا می توانید در صورتی که کالای مورد نظر شما دارای قیمت بود با استفاده از کلید “افزودن به سبد خرید” مستقیماً اقدام به خرید کنید.
 2. در صورتی که برای کالای مورد نظر شما قیمتی وجود نداشت و یا درخواست تخفیف داشتید،  می توانید از طریق کلید “استعلام قیمت” این کالا را به لیست استعلام خود اضافه کنید و از کارشناسان ما درخواست کنید برای شما این کالا را قیمت گذاری کرده و صورت حسابی آماده کنند.
 3. در صورتی که قصد خرید بیش از یک کالا را دارید می توانید تمامی کالاها اعم از قیمت دار و بدون قیمت را به “لیست استعلام” اضافه کنید و در صورت امکان از تخفیف خرید صورت برخوردار شوید.

 

نهایی کردن سفارش

 1. پس از اضافه کردن کالاهای درخواستی به “سبد کالا” با فشردن کلید “تکمیل خرید” سفارش خود را نهایی کنید.
 2. در این مرحله می بایست ثبت نام کنید و یا در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد پروسه خرید شوید.
 3. پس از ورود می بایست اطلاعات خود از قبیل نام، نام خانوادگی، شماره موبایل و آدرس تکمیل نمایید و روی کلید “مرحله بعد” کلیک کنید.
 4. در این مرحله روش ارسال و روش پرداخت را انتخاب کرده و روی کلید “مرحله بعد” کلیک کنید.
 5. در این مرحله تمامی اطلاعات سفارش خود را مرور کرده و روی کلید “تکمیل سفارش” کلیک کنید.
 6. پس از انجام پرداخت سفارش شما وارد مرحله آماده سازی خواهد شد.