لوازم یدکی میتسوبیشی

میتسوبیشی موتورز شرکت خودروسازی ژاپنی چندملیتی است، که از لحاظ شمار خودروهای تولیدی، شانزدهمین خودروساز بزرگ جهان محسوب می‌شود. این شرکت بخشی از گروه صنعتی میتسوبیشی به‌شمار می‌آید، که در گذشته بزرگترین گروه صنعتی ژاپن بود. (ویکی پدیا)

همه ما میتسوبیشی را به عنوان یکی از تولید کنندگان ژاپنی خودروهای با کیفیت میشناسیم. این کمپانی پس از جنگ جهانی دوم دست به تولید گسترده خودرو در مقیاسی بی سابقه زد. به همین دلیل دهه 80 و 90 میلادی را میتوان عصر طلایی خودرو سازی میتسوبیشی دانست. خودرو های تولیدی در این دوره بسیار باکیفیت و محبوب بودند. شاهد بودیم که در این دوره بود که میتسوبیشی پی در پی در مسابقات رالی برنده میشد و در بازار نیز هر سال مشتریان جدیدی را به سمت خود جذب میکرد و مشتریان قدیمی را نیز بیش از پیش شگفت زده میکرد.

فروشگاه پاینده از اوایل ورود خودروهای گالانت در دهه 50 شمسی فعالیت خود را در زمینه تامین و توزیع لوازم یدکی خودروهای میتسوبیشی آغاز کرد. تا کنون نیز بعنوان نامی شناخته شده برای همه میتسوبیشی سواران ایران میباشد. مفتخریم که بعنوان قدیمی ترین و معتبر ترین عرضه کننده قطعات یدکی مورد نیاز این خودروها، در خدمت میتسوبیشی سواران کشور باشیم. فروشگاه پاینده بواسطه قدمت خود، طیف وسیعی از لوازم یدکی مورد نیاز خودروهای میتسویشی موجود در بازار ایران را موجود دارد و ارائه میکند. منجمله:

خودروهای سدان : گالانت سوپر سالون، گالانت جی تی آی، گالانت جی ال اس، گالانت مدل ۹۳، لانسر مدل ۹۲، لانسر مدل ۹۳، لانسر ۲۰۱۴، لانسر ۱۶۰۰ سی سی، لانسر ۱۸۰۰ سی سی، زیگما و گالانت وی آر ۴

از کراس اور های میتسوبیشی : ای اس ایکس و اکلیپس

گروه خودروهای اس یو وی : پاژرو گروه بهمن، پاژرو ۳۵۰۰، پاژرو انتظامی، پاژرو مدل ۹۲، پاژرو مدل ۹۸، پاژرو بهداری، پاژرو دو درب، پاژرو چهار درب، پاژرو ۳۸۰۰، اوتلندر، اوتلندر هایبرید فیو و پاژرو مدل ۲۰۰۷

سایر خودروهای میتسوبیشی : میراژ، ال ۲۰۰، ال ۳۰۰

نمونه هایی از قطعات یدکی خودروهای میتسوبیشی موجود در فروشگاه پاینده