لوازم یدکی میتسوبیشی

میتسوبیشی موتورز شرکت خودروسازی ژاپنی چندملیتی است، که از لحاظ شمار خودروهای تولیدی، شانزدهمین خودروساز بزرگ جهان محسوب می‌شود. این شرکت بخشی از گروه صنعتی میتسوبیشی به‌شمار می‌آید، که در گذشته بزرگترین گروه صنعتی ژاپن بود. (ویکی پدیا)

همه ما میتسوبیشی را به عنوان یکی از تولید کنندگان ژاپنی خودروهای با کیفیت میشناسیم. این کمپانی پس از جنگ جهانی دوم دست به تولید گسترده خودرو در مقیاسی بی سابقه زد. به همین دلیل دهه 80 و 90 میلادی را میتوان عصر طلایی خودرو سازی میتسوبیشی دانست. خودرو های تولیدی در این دوره بسیار باکیفیت و محبوب بودند. شاهد بودیم که در این دوره بود که میتسوبیشی پی در پی در مسابقات رالی برنده میشد و در بازار نیز هر سال مشتریان جدیدی را به سمت خود جذب میکرد و مشتریان قدیمی را نیز بیش از پیش شگفت زده میکرد.

فروشگاه پاینده از اوایل ورود خودروهای گالانت در دهه 50 شمسی فعالیت خود را در زمینه تامین و توزیع لوازم یدکی خودروهای میتسوبیشی آغاز کرد. تا کنون نیز بعنوان نامی شناخته شده برای همه میتسوبیشی سواران ایران میباشد. مفتخریم که بعنوان قدیمی ترین و معتبر ترین عرضه کننده قطعات یدکی مورد نیاز این خودروها، در خدمت میتسوبیشی سواران کشور باشیم. فروشگاه پاینده بواسطه قدمت خود، طیف وسیعی از لوازم یدکی مورد نیاز خودروهای میتسویشی موجود در بازار ایران را موجود دارد و ارائه میکند. منجمله:

خودروهای سدان : گالانت سوپر سالون، گالانت جی تی آی، گالانت جی ال اس، گالانت مدل ۹۳، لانسر مدل ۹۲، لانسر مدل ۹۳، لانسر ۲۰۱۴، لانسر ۱۶۰۰ سی سی، لانسر ۱۸۰۰ سی سی، زیگما و گالانت وی آر ۴

از کراس اور های میتسوبیشی : ای اس ایکس و اکلیپس

گروه خودروهای اس یو وی : پاژرو گروه بهمن، پاژرو ۳۵۰۰، پاژرو انتظامی، پاژرو مدل ۹۲، پاژرو مدل ۹۸، پاژرو بهداری، پاژرو دو درب، پاژرو چهار درب، پاژرو ۳۸۰۰، اوتلندر، اوتلندر هایبرید فیو و پاژرو مدل ۲۰۰۷

سایر خودروهای میتسوبیشی : میراژ، ال ۲۰۰، ال ۳۰۰

نمونه هایی از قطعات یدکی خودروهای میتسوبیشی موجود در فروشگاه پاینده

کاسه نمد چرخ جلو پاژرو اصلی میتسوبیشی موتورز

تماس بگیرید
OIL SEAL,FR WHEEL HUB کاسه نمد پاژرو 6 و4 چرخ جلو (وانت شاسی بلند)

لوله آب پاژرو بهمن به هوزینگ1310A525

تماس بگیرید
PIPE,WATER OUTLET لوله آب پاژرو بهمن به هوزینگ1310A525

یاطاقان متحرک گالانت 92 050 تایهو ژاپن

تماس بگیرید
CON ROD BEARING یاطاقان متحرک گالانت 92 050 تایهو ژاپن

پمپ ASX 2012-2013 ترمز بدون منبع-22 میلیمتر-2.4

تماس بگیرید
CYLINDER,BRAKEMASTER پمپ ASX 2012-2013 ترمز بدون منبع-22 میلیمتر-2.4

زه سپر جلو کناری اوتلندر اصلی میتسوبیشی موتورز

تماس بگیرید
GARNISH,FR BUMPER SIDE زه اوتلندر سپر جلو پائین چپ استیل(2015)زیر پرژکتور

قاب آینه راست اوتلندر اصلی میتسوبیشی موتورز

تماس بگیرید
COVER,DOOR MIRROR,OTR RH قاب اوتلندر آینه راست راهنما دار

لاستیک تیغه برف پاکن اصلی

تماس بگیرید
BLADE,RR WINDOW WIPE لاستیک تیغه برف پاکن اصلی