اخبار هیوندای

روش‌های مدرن خرید خودروی هیوندای

 خرید یک خودروی جدید می‌تواند کاری استرس‌زا باشد اما هیوندای می‌خواهد با برنامه Shopper Assurance خود این فرایند را آسان نماید..

این برنامه که اوایل سال آینده عملیاتی خواهد شد تجربه خرید مدرنی را ارائه می‌کند. همان‌گونه که هیوندای اذعان می‌کند بسیاری از خریداران از فرایند خرید کنونی راضی نبوده و به دنبال راه‌های جدیدی برای خرید خودرویی جدید هستند.

به عنوان بخشی از این برنامه تمامی نمایندگی‌های هیوندای در آمریکا باید بهای خودروها را بدون در نظر گرفتن تخفیف‌ها و مشوق‌های نمایندگی در وب‌سایت خود درج کنند بنابراین مشتریان مجبور نیستند مبالغ بیشتری را به برچسب قیمت خودرو اضافه یا کم کنند و نگران این مورد باشند.

در بحث تست درایو، مصرف‌کنندگان می‌توانند به لطف برنامه درایو هیوندای نمایندگی را انتخاب کنند. این برنامه به مردم اجازه می‌دهد تا خودرو را در مکانی که انتخاب کرده‌اند تست نمایند.
هرچه در این فرایند پیش بروید خواهید توانست بخش اعظم کاغذبازی‌های رایج را به‌صورت آنلاین انجام دهید. این مورد شامل همه‌چیز از خرید اقساطی تا تخفیف‌ها می‌باشد.
شاید رادیکال‌ترین ویژگی برنامه جدید هیوندای گارانتی برگشت سه‌روزه پول باشد. اگر مشتری از خرید خود ناراضی باشد هیوندای خودرو را در صورت عدم آسیب‌دیدگی و کارکرد کمتر از 480 کیلومتر پس خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *