اخبار خودرویی

امتیاز ویژه برای اعضای باشگاه مشتریان پاینده

ایران کارت

اعضای محترم باشگاه مشتریان وفادار پاینده

به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی شما مشتریان محترم در نظر داریم که برای اعضای محترم باشگاه مشتریان فروشگاه پاینده،  ایران کارت صادر نماییم.

ایران کارت، امتیازی برای اعضای باشگاه مشتریان پاینده

ایران کارت یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب است که تمامی قابلیت های کارت های بانکی مانند برداشت وجه، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و انتقال وجه را دارد. با این مزیت که درصدی از مبلغ خرید را بابت هر نوع خریدی که انجام می دهید به کارت شما بر می گرداند. همچنین امتیازاتی را هم در حساب شما منظور می نماید که باعث ارتقای سطح تخفیف ها و درصد وجه برگشتی شما میشود.

همچنین مراکز خدمات متنوعی مانند رستوران ها، فروشگاه ها، باشگاه‌ها، مراکز تفریحی و سرگرمی و هتل‌ها و … برای دارندگان ایران کارت با درصد قابل توجهی از برگشت نقدی در نظر گرفته شده است که بر اساس سطح کارت شما متفاوت خواهد بود. این طرح با همکاری بانک آینده تهیه شده است و توضیحات کاملتر آن را شما میتوانید از آدرس https://iranian.cards/home/Introduction#whatIsIrancard  مشاهده نمایید.

اگر عضو این طرح شوید :

  • از مزایای ایران کارت بصورت عمومی و به مانند یک کارت بانکی بهره مند خواهید شد
  • لازم است که در خریدهای بعدی خود از فروشگاه پاینده، ایران کارت را همراه خود داشته باشید. یا اینکه از فروشگاه اینترنتی پاینده خرید انجام بدهید.
  • ما اعتبار باشگاه مشتریان پاینده را به این کارت خواهیم ریخت. البته این اعتبار دیگر از سیستم نرم افزاری پاینده در دسترس نخواهد بود. بدین معنی که مبلغ تخفیف باشگاه مشتریان دیگر در فاکتورها برای شما محاسبه نمیشود. چرا که اعتبار آن به کارت شما واریز شده است.
  • اعتبار خرید شما در طول ماه بواسطه لزوم هماهنگی با بانک آینده، از ابتدای ماه بعد قابل استفاده خواهد بود
  • از آنجا که کارت بانکی به نام شما صادر میشود، لازم است که اطلاعات مورد نیاز منجمله کپی کارت ملی و شناسنامه را مطابق با الزامات سیستم بانکی کشور از شما دریافت کنیم.

آیا تمایل دارید که عضو این طرح شوید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *